MENU
START
OFERTA
PRACE
KONTAKT
Go to EN site

  Staramy się aby wszystko, co dla Ciebie robimy było na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, aplikacji i platform e-commerce. Tworzymy łatwe i intuicyjne w obsłudze interfejsy systemów zarządzania treścią CMS abyś mógł sam zmieniać każdą część swojej strony internetowej. Korzystamy z najnowszych technologii internetowych, aby urzeczywistnić wszystkie Twoje pomysły i potrzeby.

  Nasze aplikacje są multiplatformowe. Tworzymy zarówno strony responsywne jak i mobilne. Działające świetnie na wszystkich urządzeniach i systemach, dzięki czemu masz pewność, że nie zaskoczy Cię nieoczekiwane zawieszenie aplikacji czy też nie uruchomi się ona w ogóle na Twoim sprzęcie.
  Posługując się najnowocześniejszymi technologiami oraz mając nieustannie doszkalający się zespół, jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie i tworzenie stron i aplikacji sprawia nam frajdę.
  W czasach kiedy natłok firm zlewa się w jedną całość, niezwykle istotne jest by firma była rozpoznawalna. Sama jakość marki i pochlebne opinie są wystarczające, gdy chcemy utrzymać dotychczasowych klientów, jednak by pozyskać nowych trzeba zainwestować w reklamę i wizerunek własnej firmy.

  Loga i logotypy to forma graficzna będąca interpretacją nazwy i identyfikująca firmę, markę, usługę lub przedsięwzięcie. Realizujemy logotypy czyli stylizację literową do której jest możliwe stworzenie czcionki; loga składające się tylko z elementu graficznego i również połączenie tych dwóch elementów.

  Produkty firmowe i reklamowe to wizytówki, ulotki, teczki, foldery reklamowe, kartki okazyjne, breloki, upominki, nadruki na odzież, nadruki na samochody, plakaty, tablice reklamowe, kasetony, billboardy i cokolwiek jeszcze sobie zażyczysz.

  Bardziej zaawansowana forma reklamy, działająca bezpośrednio na odbiorcę i jego zmysły wzroku, słuchu oraz estetyki, to również nasze pole do popisu – montaż i produkcja reklam internetowych i telewizyjnych jak i również opracowywanie filmików.

  Jesteśmy w stanie urzeczywistnić dla Ciebie Twoje pomysły – od grafik gotowych do wydruku, przez grafiki na strony internetowe, grafiki 2D po filmiki.

  Tworzymy w grafice wektorowej i rastrowej. Grafika wektorowa, którą można nieograniczoną ilość razy powiększać, najczęściej stosowana przy obiektach o małej ilości detali. Grafika rastrowa, zwana inaczej grafiką bitmapową. Stosowana przy obiektach, które nie muszą być powiększane, pozwala na bardzo dużą złożoność i ogromną ilość detali. W tej technice wykonujemy głównie grafiki do użytku internetowego lub obrazy, które wydrukowane będą w wielkości rzeczywistej.

  Realizujemy każde zamówienia na obróbkę zdjęć. Zmiany kolorystyczne, zmiany kontrastu, pojaśnianie zbyt ciemnych zdjęć. Usuwanie lub dodawanie elementów do zdjęcia. Retusz zdjęć portretowych itd.